Yükleniyor..
0532 499 49 52
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 19:00
0212 407 03 77

01

Kurumsal Hizmet

02

Kaliteli Malzeme

03

Profesyonel Ekip

04

20 Yıllık Tecrübe

Aydoğdu Vinç Kimdir ?

Vinç sektöründe 20 yıldır hizmet veren Aydoğdu Vinç edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır. Firma olarak, gelecek hedeflerimize, "kaliteden asla ödün vermeden , dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla çalışmak" prensibine bağlı kalarak hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

674

Teklif Hazırladık

458

Vinç İmal Ettik

Tüm Detaylar

Hizmetlerimiz

Vinç Bakım ve Onarım

Bir Vinç ne kadar iyi olursa olsun, iyi bakım yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olmaz.

Teklif Alın

Vinç Arıza

Vinçler kullanıma bağlı ve bakımsızlık sebebiyle arızalanması gibi durumlarda uzman yardımı almak şarttır.

Teklif Alın

Vinç İmalatı

Vinç Makine Sanayinde imalat gücüne sahip olan uzman ve tecrübeli firmalardan olan aydoğdu güvencesi ile üretilmektedir.

Teklif Alın

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Vinç sektöründe 20 yıldır hizmet veren Aydoğdu Vinç edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

Etkili Değil

Yetkili Servis

Profesyonel Ekip

Teknik Destek

Çağdaş Ürün

Yenilikçi Ürün

Güvenilir

15 Yıllık Tecrübe

İmalatlarımız

MONORAY VİNÇ İMALATI

Monoray vinçler tavana montajlı tek demirli ileri geri hareketli ve kaldırma-indirme hareketli olarak 4 hareketli ve 6 hareketli olarak yapılabilmektedir. Alt katlardan üst katlara sepetle malzeme çıkarmak için kullanılır. İleri geri hareketler elektrikli ve manuel yapılabilmektedir.

KÖPRÜLÜ GEZER VİNÇ İMALATI

Gezer köprü vinçlerimiz genellikle demir çelik, haddeleme, inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle kapalı alanlarda depolama, taşıma, yükleme ve buna benzer işlerde kullanılan bir vinç türüdür.

PERGEL VİNÇ İMALATI

Pergel Vinçler özelikle imalat hollerinde makina üzerine yük alma boşaltma uygulamaları ile, tavan vinci uygulaması yapılamayan alanlarda kulanılan ayaklı veya duvara monte edilebilen istenilen açıda hareket etirilebilen vinçlerdir..

Teklif Alın

Hızlı ve Kolayca Bizlerle iletişim kurabilir, tek tık ile whatsapp destek hattımız üzerinden teklif veya bilgi alabilirsiniz.