Yükleniyor..
0539 896 64 94
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 19:00
0212 407 03 77

Hakkımızda

AYDOĞDU ASANSÖR olarak, müşterilerimizin farklı amaç ve gereksinimlerine göre tasarlayıp, geliştirir, imalatını, satış ve montajını yapmaktayız. Ayrıca düzenli servis ve bakım hizmetleri sunarak müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktayız.

Edindiğimiz tecrübelerimiz ve çalışanlarımızın eşsiz mühendislik yetenekleri ile Türkiye’nin önde gelen asansör şirketlerinden biri haline gelmeyi hedeflemekteyiz. Asansörde sürdürülebilirlik ilkesine dayanarak, kentleri ve binaları daha akıllı, güvenilir ve yaşanacak en iyi yerler haline getirirken, kentleşmenin zorluklarıyla mücadele ederek yenilikçi çözümlere yatırım yapmaktayız.

Asansör, yük asansörü, heliport veya yürüyen merdivenler; iyi yapıldığında kentsel hareketlilik sıkışıklığını, kirliliği, stres ve enerji tüketimini azaltır. Yenilikçi, verimli ve güvenilir yolcu taşımacılığı sistemleri ürünlerimiz; yeni bir sistem inşa edildiğinde veya mevcut bir sistemi modernize etmek istendiğinde, önemli ölçüde enerji ve zaman verimliliği sağlar.

KALİTE POLİTİKAMIZ AYDOĞDU ASANSÖR, hizmet verdiği asansör montaj, revizyon, bakım ve arıza konularına müşterilerine daha iyi ve güvenli hizmet verebilmek için Asansör Yönetmeliği, EN 81-1 ve EN 81-2 standartlarına uygun bir kalite sistemini uygulamaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla; • Sosyal sorumluluklarını ve yasal yükümlülüklerini yerine getirmek, • Eğitimli personel ile montaj ve arıza bakım hizmetlerini kaliteden ödün vermeden en hızlı şekilde gerçekleştirmek, • Karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli tedarikçi ilişkiler kurmak, • En son teknolojik ürünleri firmamız hizmete sunarak, müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirmesi AYDOĞDU ASANSÖR yönetiminin hedef ve sorumluluğudur. Amaç, tespit edilen hedefleri başararak kalite, güvenli hizmet ve müşteri isteklerini eksiksiz olarak karşılamaktır.